Glory Blood

Mole-Obrázky

Mole

 

Není Agresivní

K nalezení v Falador dangeon- na  zahradě

Věci- Spade,svíčka,lantern,sirky

 

 

Výbava

Mele-full initiate nebo lepší versi kvůli jejímu pratet bonusu,whip nebo dragon scimitar,dragon bolte, fury nebo glory amulet,na ringu nezáleží ale pro slabší combaty radím vemte si ring of life-pokud máte málo hp teleportuje vás sám prič z dangeonu.

Range-black d hide, rune c bow nebo cristal bow nebo karils c bow,snake boty, fury nebo glory amulet,robin hatku nebo karils coif.

Magic-magic na krtkovi jsem dosud videl jen jednou ale šel s full ahrim, ancienit staff, ancienit magic, fury nebo glory, intimity bolte. Na krtka není dobré chodit s magic.

 

Inventář

Rozhodně doporučuji

-7 prayer restore potions

-lantern  nebo candle + samozřejmě zápalky

-rychlí teleport z dangeonu

-pokud máte tak spirit terorbird + Scroll na rychlí běch

                                

Postup

Mole naleznete na zahradě ve  Faaladoru, abyste se tam mohli dostat budete potřebovat spade a svíčku + když vám zhasne tak i sirky které sou smrtelně důležité!

Obrázek

Jakmile vstoupíte do dangeonu uvidíte mnoho chodeb s malými krtky kteří ale neůtočí a vy na ně také nemůžete zaůtočit ale když vám zhasne svíčka začnou vám ubírat životy dokud vás nezabijí, krtek se zdržuje uprostřed pokud na něj už někdo nezaůtočil.

Obrázek

Po zaůtočení na krtka se začne bránit až bude mít kolem poloviny životů začne se zahrabávat a tím jak se zahrabe vám  zhasne lampičku nebo svíčku.

Obrázek

Až zabijete krtka poberte co z něho vypadlo a můžete to bud prodat nebo nahoře vyměnit za hnízda se semínky zahradník je v boudě nakonci zahrady.

Obrázek

Ale lepší je prodat kůže a capky v Grand Exchange kde za ně dostanete ohodně více =).

 
Design and other by Vrah5 ®. Kopírování zakázáno jen s povolením admina!