Glory Blood

Green Dragons-Obrázky

Green dragons

 

Agresivní monstra-útočí sami od sebe.

Teleport-games necklan

 

Výbava-píšu zde jen věci které mám už odzkoušené a vím že na 100% fungují

 

Mele-ANTI DRAGON SHILT!,neitiznot helm,fury nebo glory amulet, black d hide ,verac nebo guthans skirt,dragon boots, dragon scimitar nebo abyssal whip. Tahle zbroj není dobrá jen na draky kolem totiž poletují revenanti a s tímhle si ani neškrknou.

Range-ANTI DRAGON SHILT!,full void knight+void range helm nebo full black d hide, rune c bow,fury nebo glory amulet,snake boots nebo ranger boots, broad tipped bolts. Docela good zbroj ale jen když budete v safe spotu.

Mage-to sem nikdy neviděl takže neporadím.

 

Nález:

Green dragons leží blízko clan wars.

Obrázek

Green draky je jednoduché zabíjet jak range tak i mele ale pokod patříte mezi ty chodší hráče s menším combatem jděte radši range.

Obrázek

Po tom co si vyplníte inventář kostmi a kůžemi případně nějakým tim dropem jako rune dagger nebo herby můžete se vydat spět do Wulkánu bud teleportem nebo pěšky, ale abyste se mohli teleportovat musíte se první dostat na Wild úroven 20!

Obrázek

Činnost můžete tak dlouho opakovat dokud vásto bud nepřestane bavit nabo budete mít vyděláno.

Obrázek.

Pár rad:

Kvůli hrozícímu nebezpečí ze strany revenantů doporučuji nosit ring of life stalo se mi že se mi při boji s revenantem sekl comp a zabilmě.

Určitě nosit nějakou zbran která má special attac at už dds nebo Zanic c bow.

Pokud na vás zaůtočí rev nemůžete dat teleport protože bude zablokovaný musíte první odběhnout do Clan wars a potom dat teleport.

Když vás bude honit rev CW je neutrální místo na kterém na vás nemůže útočit.

 To je vše, hodně štestí přeje Vrah5

 

 
Design and other by Vrah5 ®. Kopírování zakázáno jen s povolením admina!